Kings of Colors is verantwoordelijk voor het bedenken van het concept, het maken van het ontwerp en de begeleiding en realisatie van de mural. Een brainstormsessie met jongeren en bewoners van het Kloosterkwartier zal als basis gebruikt worden. Een community art project waarbij het verhaal van het Kloosterkwartier visueel gemaakt zal worden door kunstenaar Gunther “Cazn” Baeyens. Geen onbekende, want hij heeft in 2014 met zijn kompanen Stein en Prince de eerste graansilo op de Tramkade beschilderd. Als alles volgens plan loopt, wordt de mural onthuld op vrijdag 5 juli tijdens de start van Cultuurfestival Fabrique Magnifiek
Stichting Kings of Colors is een platform voor het promoten van straatkunst door het produceren van hoogwaardige iconische murals, het enthousiasmeren en inspireren van aspirant kunstenaars door middel van workshops en demo’s, en het begeleiden van kunstenaars in hun ambities om zelf murals te maken.
De stichting initieert eigen projecten en voert projecten uit in opdracht van derden onder het motto Using Walls to Build Bridges.
Wil je meer informatie over onze workshops of muralprojecten? Vul het formulier in en we reageren dan zo snel mogelijk.
Tramkade 26, ‘s-Hertogenbosch
info@kingsofcolors.com